Salon Lotos
Dziś jest: wtorek, 11 grudnia 2018

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry przez peeling ultadźwiękowy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracj, bez efektów ubocznych. Peeling ultadźwiekowy jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez uzycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób- skóra jest odnowiona i odświeżona.

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Głębokie oczyszczanie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuję skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów bez zastosowania prądów, efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery znikają.

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej skóry, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

 

Efekty:

-oczyszczenie skóry

-ujędrnienie tkanek (mikromasaż)

-leczenie trądziku

-usuwanie martwych komórek, zaskórników

-stymulacja metabolizmu komórek

-efekt rozjaśnienia skóry